Fatih Mh. Emek Cd. 15/2 Pursaklar – Ankara

info@diyetimburada.com

Sağlıklı Yaşam Hemen Ulaşın

Özel Yeteneklerimiz

Düzenli Egzersiz Takibi

95%

Beslenme ve Yaşam Tarzı

97%

Kilo Yönetimi

99%

DİYETİM BURADA HAKKINDA

Sağlığınız İçin Beslenmeye Önem Verin

Diyetim Burada beslenme merkezi 2016 Haziran ayında kurulmuştur. Alanında Uzman diyetisyen kadromuzla, kişilerin kilo problemlerine, beslenme sorunlarına, sağlıklı beslenme alışkanlıkları konusunda, kişilerin tercihlerini ve sağlık ihtiyaçlarını dikkate alarak takip etmekte olan bir merkez.

Tercih Edilmemizin Sebepleri

Kliniğimizde sağlıklı beslenmenin yanı sıra gestasyonel diyabet, Tıp I, Tıp II diyabet, Obezite, Çocuklarda ve yaşlılarda beslenme, hastalıklarda beslenme, bağırsak hastalıklarının beslenme ile tedavisi gibi alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz tamamıyla “Ne yersen O’sun” sözlerini hayata vurgulayarak çok da beslenme düzenimizi bozmadan ama tercihlerimizi temiz ve zararlarından arındırılmış hale getirererek danışanlarımıza uygulamaktayız. Tek derdimiz sizin sağlığınız

UZMANLIĞIMIZ

Diyet ve Beslenme Alanında Uzmanız

Beslenme insanda doğal yaşamın getirisi olarak devam etmektedir. Kişinin yaşamsal faaliyetlerini sağlıklı olarak sürdürebilmesi için beslenmeye ihtiyaç duymaktadır. Fakat bir çoğumuz da beslenme sonucu olarak hastalıklarla mücadele etmek zorunda kalmaktayız. İşte tam bu evrede Diyetim Burada ailesi olarak sizlere doğal yaşamın getirisi olan beslenmeyi en doğal şekliyle öğretmeye ve uygulatmaya hazır hale getiriyor.

Mutluluk Kilo Yaktırır

Danışanlarımızın diyetleri ile barışık olduğunda ve listeleri ile güzel bir bağ kurduktan sonra muhteşem kilo verdiklerini gözlemledi.

Başarılı Diyet

Başarılı bir diyetin sırrı alışık olduğumuz düzenden çok uzaklaşmadan uyguladığımız sağlıklı bir beslenme programından geçiyor.

diet, ketojen,ocd,organic

Videolarımız Yakında Yayında..


Gerçekten ruhsal sağlık bedensel sağlığın başlangıcı hatta tamamını oluşturuyor.

EN ÇOK İZLENENLER

İpuçları ve Diyet Hakkında Herşeyi Paylaşıyoruz

Mutluluğunuz ve bedeninizin sağlığı yaşam tarzınızı değiştirmeden sağlıklı beslenmekten geçiyor. Tercihlerinizde ki düzen ve katkısız temiz beslenme anti-aging (yaşlanma geciktirici) etkisi yaratarak sağlıklı kalmayı hedefliyor.